Kosmetika

Soin Royal – ošetřující gel a regenerační krém

Do redakce nám byl dodán balíček kosmetiky značky SOIN ROYAL ke zhodnocení její kvality a účinnosti. Jeho obsahem byly univerzální ošetřující gel a intenzivní regenerační krém, jež představují 2 kroky ke zdravé, správně vyživené a dostatečně hydratované pokožce.

Univerzální ošetřující gel

Univerzální ošetřující gel o obsahu 75 ml je přírodní kosmetický přípravek obsahující molekuly stříbra a BIO konopný olej. Je vhodný pro suchou nebo naopak mastnou pleť, při potížích s akné či ekzémy, působí proti vráskám, zklidňuje pokožku po holení, urychluje hojení poraněné, podrážděné či tetované pokožky, potlačuje výskyt plísní, zmírňuje projevy lupénky apod.

Vůně – konopný odér, nenadchne, ale ani neodradí díky prokázaným léčebným účinkům konopí
Struktura – hustší bílá gelová konzistence, ne rosolovitá, snadno roztíratelný a rychle vstřebatelný produkt
Hodnocení – Jelikož netrpím žádnými vážnými dermatologickými obtížemi, které by mi tento produkt pomohl snadno a účinně vyřešit, tak po 14 dnech každodenní aplikace na pokožku konstatuji, že ošetřující gel není dráždivý, spolehlivě zklidňuje a preventivně chrání pokožku.
Soin Royal - intenzivní regenerační krém
Intenzivní regenerační krém

Intenzivní regenerační krém o obsahu 40 ml je přírodní kosmetický přípravek bohatý na účinné látky. Obsahuje molekuly zlata, BIO konopný olej, přírodní výtažky, stopové prvky a další složky zajišťující výživu a regeneraci pokožky.

Vyvážené složení krému podporuje tvorbu kolagenu a zlepšuje celkový tonus pokožky.

Vůně – konopný odér, nenadchne, ale ani neodradí díky prokázaným léčebným účinkům konopí
Struktura – jemná krémová (béžová) konzistence, snadno roztíratelný a rychle vstřebatelný produkt
Hodnocení – Po 14 dnech každodenní aplikace na pokožku konstatuji, že regenerační krém není dráždivý, spolehlivě hydratuje a preventivně chrání pokožku. Jelikož chci dosáhnout pevnější, zdravější a jasnější pokožky, tak v aplikaci tohoto produktu budu určitě pokračovat i nadále.

Soin Royal - intenzivní regenerační krémPřednosti recenzovaných produktů

Produkty jsou pro obsah přírodních látek a výtažků v optimálním složení pro maximalizaci účinku označeny symbolem La perfection naturelle. Výrobky neobsahují parabeny, ropné deriváty a živočišné produkty nebo jejich deriváty. Neparfémováno. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Předností univerzálního ošetřujícího gelu a intenzivního regeneračního krému od výrobce kosmetiky SOIN ROYAL je kromě prokázaných léčebných účinků konopí i možnost uskutečnit dobrý skutek, jelikož nákupem těchto výrobků podpoříte nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci realizující projekty pro seniory.

Štítky

2 komentářů

Klikněte a napište komentář
  • Soin znacku znam a pouzivam uz dlouho, uz se tesim na jenich novinku sul do koupele.

  • S touto značkou mám zatím velmi dobré zkušenosti. Kdyby takhle působila každá kosmetika tak už nemám žádné problémy. Škoda že jsem ji objevila tak pozdě :/