Kosmetika

Garnier – Oční roll-on a korektor 2v1

Tento roll-on proti kruhům pod očima představil Garnier už před několika lety, multifunkční oční krém a korektor by měly bojovat proti známkám únavy a tmavým kruhům, stejně tak jako proti napuchlým očím, a navíc by korektor měl maskovat a tak přinášet okamžitý efekt. Roll-on obsahuje kofein, který povzbuzuje a revitalizuje pokožku a díky tomu bojuje s únavou a ochablou pletí. A jak si Garnier korektor obstál v mojí koupelně? A víte co… vůbec to není špatné.
Garnier Oční roll-on a korektor 2v1
Na úvod je třeba říct, že hlavní efekt je schovaný v kuličce aplikátoru. Je chladivá, hravá, jednoduchá na použití a vždy připravená. Aplikace je opravdu hračkou, stačí přejet kuličkou pod očima a korektor pak jen vklepat prsty. Kulička je opravdu efektivní, chladí a je příjemné ji každé ráno použít. Má správnou velikost, dávkuje správné množství korektoru, správně a přesně pasuje do očního okolí.
Garnier Oční roll-on a korektor 2v1
Krycí schopnosti tohoto korektoru nejsou zrovna závratné, konzistence je spíše tekutá, velmi jemná a lehká, což se samozřejmě podepisuje na nižším krytí. Pokud opravdu trpíte na tmavé kruhy pod očima, tak vám Garnier roll-on stačit nejspíš nebude. V takovém případě budete muset sáhnout po hutnějším korektoru, já Garnier korektor kombinuji s krémovým krycím korektorem. Pokud máte ale jen lehce unavené oční okolí, tak stojí za to tento roll-on vyzkoušet, díky aplikátoru zchladíte napuchlé oči a jemně zakryjete i prosvítající modré kruhy. Výdrž bych hodnotila jako velmi dobrou, korektor drží minimálně půl dne, po zapudrování i celý den, jeho velkou výhodou je také to, že nezalézá do vrásek, nezvýrazňuje vějířky kolem očí, nevysušuje pokožku, naopak ji hydratuje a pečuje o oční okolí. Sice by měl sloužil i jako oční krém, ale je pravda, že závratných dlouhodobých účinků jsem si příliš nevšimla a navíc používám dále běžně svůj oční krém. Ale jako korektor mám Garnier Roll-on opravdu ráda!
Garnier Oční roll-on a korektor 2v1
Balení korektoru je velmi jednoduché, klasická Garnier tuba s bílým víčkem. Obsah korektoru je 15 ml, což je docela nadstandardní velikost na korektor, každopádně vám to nějakou dobu vydrží i kdybyste si maskovali kruhy pod očima třikrát denně. Korektor se prodává ve dvou odstínech, já mám doma ten světlejší a nutno říct, že se odstín celkem přizpůsobí barvě mojí pleti, takže mi maximálně vyhovuje. Tento korektor koupíte v síti drogérií i supermarketů, běžná cena je 249,- Kč.

Štítky

1 komentář

Klikněte a napište komentář
  • […] například uvažujete, že si koupíte oční roll-on a korektor 2v1 od značky Garnier, pak vám tento web pomůže s rozhodnutím, neboť výrobek je zde […]

  • Úžasná věc, kterou už nelze zakoupit v obchodě. Prosím, zda je možné ,pošlete i nějakou zatoulanou, jsem nešťastná, protože tento korektor nic nenahradí. Zoufale sháním již dlouhou dobu. Kdo nepoznal problém pigmentu pod očima – nepochopí ! Děkuji, ještě chci vypadat tak přirozeně, jako po aplikaci tohoto výrobku- naprosto bezkonkurenční. Moc si přeji, aby kvalitní výrobky byly nesmrtelné. Děkuji