Jídlo

Hollandia – selský jogurt borůvka

Hollandia - selský jogurt borůvka
Hollandia - selský jogurt borůvka - víčko

Ráno se slavnostně rozhodnete, že dnes bude konečně ten den, kdy začnete jíst zdravě, nebo zhubnete do plavek. Předsevzetí vám ještě vydrží během dopoledne, kdy si pochvalujete, jak všechno lehce zvládáte. Jenže… Přijde doba oběda… Chuťové buňky dostávají zabrat při pohledu do talíře kolegů, kteří se cpou řízkem s hranolky a pevná vůle opadá stejně rychle, jako vás ráno přepadla. Návrat z práce se pak často nese ve znamení vpádu do ledničky a styl „ber co ber, mám hlad!“ pak může za trýznivé výčitky svědomí, že jste opět zklamali a dietu nedodrželi.
Hollandia - selský jogurt borůvka - po otevření Abyste se podobným faux-paux napříště vyhnuli, mám pro vás jeden tip na bleskurychlou svačinku, kterou můžete jen popadnout z ledničky a vyhnout se záchvatům vlčího hladu, kdy do sebe během deseti minut naládujete půl včerejšího nákupu v Tescu.
Vybavte si ledničku podobnými mlskami, jako je třeba Selský jogurt od Hollandia. Proč?

Hollandia - selský jogurt borůvka - obsah
Hollandia - selský jogurt borůvka - borůvky

Na rozdíl od některých škroby naředěných výrobků podobného ražení je Hollandia POCTIVÝ jogurt. Což znamená, že při otevření se na vás nevyleje rozbředlá tekutina, která má s jogurtem společný snad jen ten obal. Hollandia jogurty jsou husté, s lehce hrubší strukturou. Konkrétně borůvková varianta je bílý jogurt s několika lžičkami ovocné mňamky na dně kelímku. Ochucující ovocnou složku bych přirovnala k řídkému borůvkovému džemu, který jde bez problémů zamíchat do jogurtu. A co mě překvapilo – jsou v něm opravdové borůvky! A nejen jeden mrňavý kousek! Což se dnes často nevidí.

Díky hustotě jogurt vážně může posloužit jako první pomoc při onom pověstném záchvatu žravosti při návratu domů – na nějakou dobu vás zasytí a vy si můžete v klidu udělat kafe a rozmyslet si, copak že zdravého si ukuchtíte k večeři.
Hollandia - selský jogurt borůvka - zamixováno A aby těch výhod nebylo málo – obsažené laktobacily nejsou jen šikovným reklamním tahem. Opravdu udělají vašemu bříšku dobře. Konkrétně Lactobacillus acidophilus pomáhá s trávením laktózy a tím vám zajistí spokojené zažívání bez nepříjemného nadýmání.
Obsah kelímku je o 40-50 ml vyšší, než bývá u jogurtů zvykem. Jeden kus o objemu 200 ml vás běžně vyjde na cca 15,-. Mě se podařilo v Tescu vychytat akci za 10,-/1 ks.
Složení: mléko, ovocná složka 18% (cukr, borůvky 43%, aroma), mléčná bílkovina, jogurtová kultura, probiotická kultura Bifidobacterium BB12 a Lactobacillus acidophilus LA 5.

Štítky

1 komentář

Klikněte a napište komentář
  • Já z toho dostala běhavku, že mi celý Chanov nestačil… I Dežo se divil, protože jinak zhltám kde co…

  • Osobní bankrot snadno a rychle? Tak to teda ne! | Růžový chroust napsal:

    […] mě přepadne hlad. Jdu navštívit ledničku. Jako první mi padne do oka Hollandia jogurt. Horší než parodie na croissant to být nemůže. Hromada borůvek na dně mi spraví chuť a […]

  • Zjistěte si informace o tom, které zboží je kvalitní a co lze považovat za „šmejd“ | Píšem.cz napsal:

    […] najdete v ní nejrůznější recenze pokrmů. Po jejich přečtení budete třeba vědět, který jogurt obsahuje přesně to co má, jaké sladkosti si nejvíce vychutnáte a jaké množství se jich […]