Kosmetika

Schwarzkopf – Got2Be ochranný spray na vlasy

Že je dobré vlasy při žehlení chránit před teplem, to je známá věc. Pokud si nedáte pozor a na ochranu se vykašlete, může se vám také vaše koruna krásy odvděčit ošklivě spálenými a krepatými vlasy, nebo se dokonce začít lámat. A to nejspíš není to, co byste si přáli od Ježíška, že ne?

Na trhu najdete k ochraně při žehlení širokou nabídku všemožných gelů, mlék a sprejů. Ale kdo má čas se jimi probírat a hledat něco, co opravdu funguje?

Schwarzkopf – Got2Be ochranný spray na vlasy

Jaký konkrétní přípravek tedy použít?

Měla bych pro vás jedno doporučení. Osobně jsem se kdysi rozhodla vyzkoušet sprej Got2Be od Schwarzkopf. Stačilo jedno použití a sprej jsem si zamilovala. Momentálně už mám téměř spotřebované cca 6. balení a jen tak se této značky nehodlám vzdát.

Sprej je bezbarvý, nelepí a při stříknutí testovacího množství na ruku je zpočátku silně cítit po alkoholu. Tahle „vůně“ ale během pár vteřin úplně vyprchá a sprej je (co se vůně týče) neutrální.

Schwarzkopf – Got2Be ochranný spray na vlasy

Jak se používá?

Do umytých, ručníkem vymačkaných vlasů nejdříve v předklonu nastříkáte sprej. Snažte se to s množstvím moc nepřehnat, ať vám vlasy po vysušení hned druhý den nesplihnou. Bohatě stačí celkem 6 stříknutí na celou hlavu (bráno pro délku vlasů po ramena). Vlasy rozčešte hřebenem. Pak vezměte kulatý kartáč a hřívu přes něj vyfoukejte do rovna. Ideální je postupovat zepředu (od ofiny) dozadu.

Sprej zařídí, že se vám vlasy nebudou při foukání krepatit, vydrží rovné, hladké a neslepené a navíc budou spolehlivě chráněné před fénováním a žehlením.

Schwarzkopf – Got2Be ochranný spray na vlasy

Srovnání žehlení vlasů bez spreje a se sprejem:

SE sprejem: pokud jsem sprej nepoužila (blázen!), vlasy se téměř odmítly dát rovnat. Vlnky držely na svém místě a musela jsem žehlit po mnohem tenčích pramenech, aby se mi účes vůbec podařilo vyrovnat.

BEZ spreje: při použití spreje bylo žehlení mnohem jednodušší. Vlasy byly příjemně „sypací“ a lesklé a přežily bez krepacení i nějaké to přeběhnutí z autobusu na vlak ve vlhkém počasí.

Kde sprej seženete?

Sprej koupíte v kterékoli drogerii nebo větším hypermarketu. Prodává se v praktickém 200 ml balení s rozprašovačem a cenově vychází kolem 129,-

Výhody a nevýhody
+ vlasy jsou chráněné před teplem z fénování a žehlení
+ účes nekrepatí
+ vlasy jsou lesklé
+ nelepí
– pokud to s aplikací přeženete, účes vám druhý den splihne

 

Štítky