Schwarzkopf – šampón Schauma Péče bez zatížení

Máte suché vlasy, se kterými už si nevíte rady? Já ano. Vyzkoušela jsem už řadu šamponů na vlasy a vždy se zdálo, že tentokrát je to skutečně ono, ale po pár týdnech bylo vidět, že moje vlasy strádají. Takže hledání svatého grálu pokračovalo.

Již třetí měsíc používám šampon Péče bez zatížení od značky Schauma a musím říct, že mi vyhovuje nejvíc ze všech. Jedná se o nejnovější typ šamponu od značky Schauma, který obsahuje recepturu bez silikonů s výtažkem z mořského kolagenu, a poskytuje regenerační péči bez zatížení vlasů. Šampon je určen jak pro suché, tak i pro jemné vlasy. To jak pomáhá jemným vlasům, nemohu říct, ale pro suché vlasy je ideální. Zlepšení bylo patrné asi po pátém použití. Nepočítejte však, že se obejdete bez balzámu nebo masky na vlasy. Až takový zázrak to není, ale to žádný šampon. Pokud Vás trápí suché vlasy a pravidelně si Vaši hřívu fénujete, žehlíte či natáčíte, pak se bez používání balzámu prostě neobejdete.

Vyzkoušela jsem tedy i balzám Péče bez zatížení od Schaumy, ale zjistila jsem, že na moje vlasy nestačí. To mě nemile překvapilo, protože jsem doufala ve stejné účinky, jako má šampon. Takže jsem se ještě ráda vrátila k balzámu od značky Balea, který naleznete pouze v drogerii DM, jelikož se jedná o její produkt. Balzám používám každý druhý den a musím říct, že ve spojení s šamponem Schauma je ideální. Navíc je dost levný, takže jak je vidět, pouze po světoznámých značkách člověk pokukovat nemůže.

Cena šamponu v e-shopech: od 60 Kč/400 ml, od 40 Kč/250 ml

Publikováno: 15. 03. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Kosmetika

Autor: Drahomíra Testerová

Tagy: Schwarzkopf