Kosmetika

Yves Rocher – sprchový olej Tradition de Hammam

Sprchový olej je skvělý multifunkční pomocník, který vás umyje a navíc pokožku nevysuší. Na sprchovém oleji je skvělá jeho konzistence, která po pokožce klouže a jemně ji hladí. Oproti běžným sprchovým gelům ovšem sprchové oleje nepění, a může vám proto připadat, že málo umývají. I tak ale jsou sprchové oleje velmi oblíbené, svou verzi už nabízí kromě přírodní kosmetiky a luxusních značek i třeba Nivea, Balea nebo Eucerin. Dneska jsem pro vás vyzkoušela sprchový olej značky Yves Rocher.

Yves Rocher - sprchový olej

Tento sprchový olej patří k řadě Tradition de Hammam, která svou vůní odkazuje na tradiční turecké lázně. A voní to opravdu božsky, orientálně, kořeněně, ale vůně není silná ani přeslazená, je lehce štiplavá a orientálně… originální. Při sprchování si to budete opravdu užívat, sprchový olej provoní koupelnu a na chvíli vás přenese do dalekého Turecka. Má to ovšem jednu nevýhodu, která mi u tohoto sprchového oleje vadí. Vůně se na těle vůbec nedrží, možná po sprchování ještě pár desítek minut vydrží, ale po několika hodinách se jí už nedočkáte.

Yves Rocher - sprchový olej

Složení není právě přírodně přívětivé, i když obsahuje bio arganový olej, bohužel na výživných schopnostech na pokožce se to moc neprojeví. Sice sprchový olej nevysušuje, ale že by nějak extrémně pečoval o suchou pokožku, hydratoval a zvláčňoval ji, tak to se taky nedá moc říct. Tento sprchový olej také vůbec nepění, takže si nepřijdu umytá dokonale do čista jak při použití obyčejného sprchového gelu.

Yves Rocher - sprchový olej

Líbí se mi balení, které mi připomíná lahvičku od alkoholu nebo piva, a skvělá je i optimistická žlutě jantarová barva oleje. Další nevýhodou je ovšem cena, za malou lahvičku zaplatíte kolem dvě stě korun, i když při uplatnění klubových slev cenu dokážete snížit tak na 150. I tak je to ale docela hodně za malou lahvičku sprchového oleje, který sice krásně voní, ale jinak moc neolejuje a vlastně nic jiného než trošku té vůně při použití nenabízí. Což z tohoto oleje dělá jen předražený doplněk do sprchy.

Pokud vás ale i tak Orientální sprchový olej Tradition de Hammam od Yves Rocher zaujal, tak ho můžete koupit v jakékoliv prodejně Yves Rocher za cenu 229 Kč za 200 ml.

Štítky

1 komentář

Klikněte a napište komentář
  • Já se tim natřela a už lítaly facky, Dežovi se to nelíbílo. v Chanově jsou jiný vůně…