Potravinové doplňky

Queen Euniké – kolostrum Powerful Worker

Do redakce jsme dostali lahvičku kolostra k vyzkoušení. Po prvotním překvapení jsem začal hledat na internetu co to vlastně je kolostrum. Kolostrum je hovězí první mateřské mléko, ve kterém jsou koncentrovány obranné látky proti nemocem. Kolostrum má zvýšit imunitu člověka při různých virových epidemiích. Další vlastností má být zrychlení hojení ran.

Queen Euniké - kolostrum Powerful Worker

 

Lahvička obsahuje 60 tobolek. V návodu je napsáno, že se mají užívat jedna až dvě tabletky denně, takže lahvička je na měsíční kůru. V etiketě se píše, že kromě kolostra, které obsahuje imunoglobuliny, vitamíny a minerály, obsahují tobolky i další prvky. Soubor vitámínů skupiny B má upravovat činnost nervového systému. Thiamin má působit na dobrý chod srdce a riboflavin má udržovat červené krvinky v pohodě. Jako chlapa mě zaujalo, že Vitamín B6 má regulovat hormonální aktivitu (manželka si po dobu testu nestěžovala).

 

Queen Euniké - kolostrum Powerful Worker

 

Po otevření lahvičky, která má bytelný uzávěr jsem našel tobolky v barvě slonové kosti. Tak jsem se vrhnul na každodenní polykání tobolek. Jednu jsem si vzal ráno a druhou večer. Tobolky měly přiměřenou velikost, tak šly dobře polykat.

Queen Euniké - kolostrum Powerful Worker

 

A jak jsem dopadl po měsíčním polykání kolostra? Dobře.  Nemocný jsem nebyl, trochu se i utlumila alergie. Jsem dost manuálně nešikovný a tak se často někde odřu, nebo říznu. Hlavně trpí ruce. Po 14 dnech používání kolostra jsem si všiml, že různé ranky na kůži se mnohem rychleji hojily. Kolostrum je možné koupit v eshopu Čistá medicína za cenu 290 Kč

Štítky

4 komentářů

Klikněte a napište komentář
  • Mam s tim dobre zkusenosti. mimo kolostra jsem kupoval i lnene seminko a lis na olej a jsem naprosto spokojeny. kombinace 100+1!

  • Kolostrum mohu jen doporučit. Beru kolostrum celou zimu. Mám ho od kamárádky ze statku. Přemrazím ho vždy v mrazáku. Tím zničím případné parazity. U sušeného kolostra se bát nemusíte. Tam jde o jiné dávkování a časy. Věřím, že mnoho z Vás bude překvapeno!!! Přeji všem krásný den.

  • S tímto potravinovým doplňkem mám taky velice dobré zkušenosti. Myslím, že ho lze doporučit všem s lehkými poruchami imunity. Já jej kombinovala s eukalyptem a muškátem a celou zimu jsem zvládla bez choroby :).